پیشرفت تکنولوژی و ارائه آن در قالب نرم افزار، برنامه های کاربردی و اپلیکیشن موبایل، مبحث بسیار مهمی در زمینۀ بازاریابی و جذب روحیۀ تنوع پذیر افراد است چرا که مشغله های کاری آنقدر زیاد است که رفع نیازهای بشر به صورت خودکار به سمت اپلیکیشن های تحت وب سوق پیدا کرده است.

اما برگ برنده در دست نرم افزارها و اپلیکیشن هایی است که بتوانند نیازهای بشر را در کوتاهترین زمان ممکن، بدون دردسر و با کمترین هزینه برآورده کنند.

آن هم بدون نگرانی از نبود ماشین و یا پرداخت هزینه های سنگین. چند سالی است که طراحی اپلیکیشن موبایلمحبوبیت زیادی در بین کاربران پیدا کرده اند تا جایی که بسیاری از افراد، سفارش غذا و حتی کارواش ماشین را نیز از طریق همین برنامه های تحت وب انجام می دهند. دنیای وب نیز در همین راستا آماده است تا طرح ها و ایده های شما را در زمینۀ تولید نرم افزار و طراحی اپلیکیشنموبایل به مرحلۀ تحقق برساند.

اپلیکیشن موبایل عبارت است از از نرم افزارهایی که ارتباط مستقیم با پردازندهlrm; سیستم عامل گوشی همراه دارند و مستقیماً درخواستlrm;های کاربران را انجام می دهند. اپلیکیشن ها در موبایل به صورت مستقیم دستوری را انجام می دهند که کاملاً برای کاربران ملموس و قابل رؤیت است.

اگر بخواهیم در مورد اپلیکیشن موبایل مثالی را بزنیم باید بگوئیم به کلیه نرم افزارهای گوشی که کاربر توسط آنها به اجرای فرمانی در گوشی می پردازد اپلیکیشن نام دارد.

برای مثال شما ممکن است برای فعالیت های مالی بسته به حساب بانکی خود ممکن است از اپلیکیشن موبایل بانک ملت، اپلیکیشن موبایل بانک پاسارگاد، اپلیکیشن موبایل بانک ملی، اپلیکیشن موبایل بانک سامان، اپلیکیشن موبایل بانک اقتصاد نوین، اپلیکیشن موبایل بانک سپه، اپلیکیشن موبایل بانک آینده و یا غیره استفاده نمائید.

و یا ممکن است شما در طول روز به استفاده از ابزارهای دیگری در گوشی همراه خود بپردازید. برای مثال ممکن است برای دنبال کردن رویدادهای ورزشی از اپلیکیشن موبایل شبکه سه استفاده کنید و یا برای دنبال کردن برنامه های تلویزیونی ممکن است ازطراحی اپلیکیشن اندرویدپخش زنده استفاده نمائید.

همچنین برخی کاربران که از طریق فروشگاه اینترنتی به خرید میپردازند ممکن است از اپلیکیشن سایت های مانند اپلیکیشن موبایل دیجی کالا و یا اپلیکیشن موبایل بامیلو استفاده نمایند.

تمامی این ابزارها که در دسترس شما قرار گرفته اند اپلیکیشن موبایل نام دارند که ممکن است براساس نوع سیستم عامل یک گوشی همراه، برای اجرا نیازمند بستر و سیستم عامل مورد نیاز خود باشند مربوط به خود باشند. یک اپلیکیشن موبایل ممکن است بر پایه سیستم عامل اندروید باشد که به در این حالت به این نرم افزار اصطلاحاً اپلیکیشن اندروید می گویند. یا ممکن است سیستم عالی که این نرم افزار را مدیریت میکند برپایه IOSباشد که در این حالت به آن

طراحی اپلیکیشن یا اپلیکیشن اپل می گویند. IOS

برای دیگر سیستم عامل ها همانند ویندوز فون، بلک بری، جاوا، سیمبین و غیره نیز اپلیکیشن هایی بسته به نوع بستر سیستم عامل طراحی شده است. توسعه دهندگان اپلیکیشن موبایل، همانطور که سعی کرده اند براساس دستگاه های مختلف ورژن های متفاوتی از نرم افزار را ارائه دهند، برای سیستم عامل های مختلفی که ممکن است بر روی موبایل به کار رود نیز سعی میکنند به ساخت و طراحی اپلیکیشنموبایل بپردازند.

https://3sotweb.com/%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%A7%D9%BE%D9%84%DB%8C%DA%A9%DB%8C%D8%B4%D9%86-%D9%85%D9%88%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D9%84/

طراحی اپلیکیشن‌‌ موبایل

اپلیکیشن ,موبایل ,های ,ممکن ,نرم ,سیستم ,اپلیکیشن موبایل ,ممکن است ,سیستم عامل ,موبایل بانک ,و یا

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


فروشگاه بیت ( ضرباهنگ ) رپ و هیپ هاپ Beat By Mossi Nicole's blog مطالب اینترنتی مطالب اینترنتی بلاگ ایران افزایش قد وبلاگ رسمی مدیر وبگاه عالی نیوز طراحی وب . سئو سایت. تبلیغات گوگل مطالب اینترنتی قصه شب